Pridať inzerát

Špecialista podpory pre biometrický dochádzkový systém

Innovatrics, s.r.o.

  • Miesto práce: Sládkovičova 84, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacKonkrétna pracovná ponuka bude závisieť od Vašich odborných a technických zručností, vzdelania a pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: By agreement
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Technická podpora, riešenie neštandardných situácií
• Telefonická podpora a konzultácie pre klientov
• Školenia pre českých klientov
• Predaj produktu zákazníkom a sprostredkovanie demo ukážok
• Spracovanie podkladov pre fakturáciu, kontrola splatnosti faktúr
• Aktívne oslovovanie klientov s možnosťou doplnkového predaja a inovácie produktu

• Práca v jedinečnej slovenskej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti biometrických softvérových riešení
• Zaujímavá práca s najmodernejšími technológiami a možnosť ovplyvniť výsledné riešenia po technickej aj funkčnej stránke
• Individuálny prístup k osobnému rozvoju, interné vzdelávanie, kurzy angličtiny, externé kurzy platené firmou
• 13. / 14. platy (odvíjajúce sa od úspešne dosiahnutých produktových a firemných cieľov)
• Loyalty bonus – deň platenej dovolenky navyše za každý odpracovaný rok (do výšky 5-tich dní)
• Referral bonus – finančná odmena za prijatie nového zamestnanca na základe vášho odporúčania
• Sick days
• Hybridný pracovný model (viac než 40% Homeoffice)
• Možnosť vziať si dvojtýždňový full Homeoffice 2x do roka
• Možnosť práce na TPP alebo živnosť
• Viacero pravidelných celofiremných teambuildingov ako aj kopec menších spontánnych akcií
• MultiSport karta

Dobrý deň a ďakujeme, že ste sa rozhodli uchádzať sa o prácu v Innovatrics. Sme radi, že sa o nás zaujímate!
Po obdržaní vášho životopisu dôkladne skontrolujeme vašu žiadosť a zistíme, či ste pre nás ten pravý. Ak áno, budeme vás kontaktovať, aby sme sa o vás dozvedeli viac.

Prajeme vám veľa šťastia v našom náborovom procese!

Pred odoslaním odpovede na aktuálnu pracovnú ponuku si prečítajte Informácie o spracovaní osobných údajov. Vaše údaje posielate spoločnosti Innovatrics, sro, Pri vinohradoch 82, 831 06 Bratislava, IČO: 36 280 712, ktorá bude spracúvať Vaše osobné údaje na Vašu žiadosť podľa článku 6 ods. 1 písm. b) Všeobecnej ochrany údajov. nariadenia (GDPR) na účely vykonania a posúdenia konkrétneho výberového konania a v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Český jazyk: materinský alebo na úrovni C2 podmienkou
• Technické myslenie a pokročilé počítačové zručnosti
• Základné znalosti v oblasti počítačových sietí
• Skúsenosti v oblasti technickej podpory zákazníkov veľkou výhodou
• Komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie a orientácia na zákazníka
• Otvorený prístup a schopnosť učiť sa nové veci
• Vodičský preukaz B a ochota cestovať v rámci Slovenska cca 4-5 dní do mesiaca
• Aktívna angličtina slovom aj písmom veľkou výhodou

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Fedor
Tel.: +421907661451
E-mail: poslať životopis