Pridať inzerát

Head of marketing

Inneduco s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacMzdová hranica je závislá od skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľať sa na tvorbe marketingovej stratégie pre B2C zákazníkov a vytváranie akčných plánov, ako:

- Vytvárať prezentácie, prezentovať a navštevovať relevantné konferencie a veľtrhy
- Koordinovať sociálne siete LinkedIn a Instagram
- Vytvárať, spracovávať a analyzovať zákazníkovo správanie a výskumy
- Vytváranie expanznej stratégie
- Exekutívne koordinovať marketingové kampane
- Komunikovať s dodávateľmi produktov a služieb
- Vytvárať PR správy a udržiavať vzťahy s médiami
- Pomáhať pri obchodných rokovaniach
- Zapájanie sa do operatívnych procesov

Keďže sme na začiatku dlhej cesty, máš možnosť ovplyvniť chod spoločnosti a nastaviť workflow stratégií, tímu a výber smerovania. Ponúkame prácu v mladom kolektíve, ovocie zadarmo v office, predplatné do posilňovne, notebook, množstvo akcií a prepojíme ťa so zaujímavými ľuďmi. Prácu možno vykonávať semi-remote.

U nás nezažiješ ani jeden rovnaký deň. Máš priestor podieľať sa na smerovaní začínajúcej spoločnosti? Daj nám vedieť. Nie je čas strácať čas

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Startup Ineduco je digitálna knižnica, ktorá funguje ako Spotify na knihy. Máme k dispozícii viac ako 20 000 e-kníh, desiatky partnerov a chceme rýchlo škálovať do zahraničia.
Našou víziou je poskytovať všetko edukačný online obsah (e-knihy, audio knihy, prednášky a iné) a postupne smerovať svoje kroky do EdTech-u.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov