Pridať inzerát

Kreatívny grafik / Kreatívna grafička (brigáda)

inmetric s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Astrová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: jún 2022
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v kreatívnom prostredí a vymýšľať spolu s nami stále nové spôsoby, ako môžeme jednotlivcom, tímom aj celým firmám prinášať radosť do ich práce?

Sme kreatívny a dynamický tím, ktorý pôsobí v oblasti rozvoja a vzdelávania dospelých ľudí. Našimi klientami sú veľké aj malé firmy na Slovensku a v zahraničí, ktorým pomáhame pracovať s potenciálom svojich kandidátov a zamestnancov. Vyvíjame taktiež vlastný náborový softvér a každoročne organizujeme najväčšie podujatie v oblasti rozvoja a vzdelávania dospelých na Slovensku.

Pridaj sa do nášho tímu, pracuj s nami na zmysluplných projektoch a pomôž nám vytvárať pre naše služby taký marketing, aký si zaslúžia :)

Tvojou náplňou práce bude príprava bannerov na sociálne siete a webstránky, flyerov do newsletterov a ďalšej kreatívy pod vedením našej grafičky. Pod palcom budeš mať najmä online grafiku, ale ak budeš šikovný/á, dostaneš taktiež príležitosť podieľať sa na tvorbe rôznej ďalšej kreatívy, kampaní a zaujímavých eventov. Jednoducho... nudiť sa u nás rozhodne nebudeš! :)

Čo od teba očakávame? Must have je estetické cítenie, cit pre detail a aktívna práca v Adobe Illustrator. Táto práca ti prinesie mnoho kreatívneho vyžitia a zábavy, ale vyžaduje si taktiež tvoju plnú pozornosť, a preto vyžadujeme zodpovednosť, plnenie deadline-ov a samostatnosť, ale taktiež schopnosť dobre v tíme komunikovať a nebáť sa spýtať či poradiť, keď niečo nevieš. Podmienkou je možnosť dochádzať do Bratislavy a pracovať s nami osobne v kancelárii. Veľmi oceníme, ak máš navyše blízko aj k inej oblasti kreatívy - k videotvorbe, digitálnej kresbe či copywritingu a vieš postrihať jednoduché video, dokresliť niečo originálne do banneru alebo k nemu napísať post.

Hľadáme nového kolegu či kolegyňu na dlhodobú spoluprácu s potenciálom zostať po brigáde v našom marketingovom tíme na TPP alebo živnosť. U nás nebudeš iba „brigádnik“, ale rovnocenný kolega v tíme. Táto práca preto nie je vhodná ako vedľajšia brigáda popri iných spoluprácach, ktoré máš už rozbehnuté.

Čo ťa u nás čaká?

- Príprava bannerov na sociálne siete, na web a do videí
- Príprava flyerov a newsletterov
- Dizajnovanie cvičení a aktivít, ktoré používame na našich školeniach
- Brainstormingy a porady s tvojimi kolegami z marketingového oddelenia
- Komunikácia a spolupráca s kolegami z ostatných oddelení (budeš pracovať na projektoch, ktorých zadávatelia budú tvoji kolegovia)
- Ak ťa zaujíma copywriting alebo videoprodukcia, radi ťa zapojíme do písania článkov, blogov či príspevkov na sociálne siete alebo do natáčania a postprodukcie videí
- Podpora pri plánovaní a organizovaní podujatí

Zaujali sme ťa? Pošli nám svoje CV a portfólio.

- Príjemné a kreatívne pracovné priestory, v ktorých sa budeš cítiť ako doma
- Účasť na rôznych zaujímavých podujatiach
- Veľké množstvo zábavných akcií, ktoré ťa príjemne prekvapia (dobrovoľné teambuildingy, pikniky, bowling, športové aktivity)
- Firemná knižnica s množstvom zaujímavej literatúry
- Možnosť vzdelávania vo vybraných oblastiach priamo vo firme
- A so všetkou skromnosťou inšpiratívny a priateľský tím ľudí, ktorí milujú to, čo robia a v ktorom nájdeš skvelých kolegov a kamarátov

Zaslanie životopisu a portfólia je podmienkou. Nemusí byť profesionálne, avšak vyžadujeme ukážku tvojej grafickej práce, aby sme mali predstavu, čo od teba môžeme očakávať :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Adobe Illustrator je tvoj najlepší kamarát (ostatné Adobe programy výhodou)
- Si schopný/á držať sa špecifického zadania, ale aj tvoriť grafiku od nuly a samostatne
- Vieš pracovať samostatne a deadline je pre teba svätý
- Ak niečo nevieš, spýtaš sa
- Si kreatívny/a, precízny/a a máš cit pre detail
- Bezchybne ovládaš slovenský jazyk a gramatiku
- Máš skúsenosť so sociálnymi sieťami Facebook, LinkedIn, Instagram
- Nemusíš vedieť plynule rozprávať po anglicky, ale mal/a by si jej rozumieť, vedieť si vygoogliť čo potrebuješ alebo preložiť základné texty
- Záľuba v kreslení, copywritingu alebo videotvorbe výhodou, avšak nie nutnosťou

Inmetric je popredný poskytovateľ multiplatformových online hodnotiacich nástrojov a komplexných HR riešení. Zastupujeme popredných medzinárodných providerov v oblasti online hodnotenia na Slovensku. S našimi zákazníkmi realizujeme komplexné projekty od dizajnovania Talent-programov, assessment centier, online hodnotení až po firemné prieskumy a projekty 360°spätnej väzby Viac informácii nájdete na www.inmetric.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov