Pridať inzerát

Kreatívny grafik / Kreatívna grafička (brigáda)

inmetric s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Astrová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si široko ďaleko známy/a svojim estetickým cítením? Adobe Illustrator je tvoj najlepší kamarát, sociálne siete ti nie sú cudzie a ak môžeš tvoriť, nič viac nepotrebuješ ku šťastiu?

Do nášho mini marketingového tímu hľadáme kreatívneho študenta alebo študentku, ktorý/á sa stane pravou rukou našej grafičky.

Čo ťa u nás čaká?

Budeš pripravovať grafické návrhy bannerov, flyerov a inej online kreatívy, vytvárať grafické vizuály na sociálne siete, do videí, na web a do newsletterov. Pod palcom budeš mať najmä online grafiku, ale ak budeš šikovný/á, dostaneš taktiež príležitosť podieľať sa na tvorbe nových reklamných kampaní a zaujímavých eventov. Jednoducho... nudiť sa u nás rozhodne nebudeš! :)

Nie je pre nás dôležité, či študuješ grafický dizajn, marketing, psychológiu alebo hru na flautu. Dôležité je, aby ťa grafický dizajn bavil a aby si mal/a kreatívne myslenie, zmysel pre detail a hlavu plnú nápadov. Očakávame od teba, že dokážeš pracovať samostatne a hoci ti budeme vždy ochotní pomôcť, hľadáme človeka, ktorý vie tvoriť i bez presného návodu či gramatických chýb v každom druhom slove :)

Ak sa navyše venuješ digitálnej kresbe a ilustrácii, videu či copywritingu a vieš priložiť ruku k dielu aj v niektorej z týchto oblastí, už teraz si jednou nohou u nás!

Na čo sa môžeš tešiť?

Sme malý tím ľudí, ktorý miluje to, čo robí. Nájdeš u nás neformálnu pracovnú atmosféru a kopec zábavy, ale hlavne stále nové kreatívne výzvy, do ktorých sa môžeš s chuťou púšťať každý deň. Pôsobíme v oblasti rozvoja a vzdelávania ľudí, a preto ti zaručujeme, že tvoja práca bude nie len kreatívna, ale taktiež bude mať skutočný zmysel.

Na oplátku od teba vyžadujeme, aby si aj v priateľskom kolektíve dokázal/a byť zodpovedný/á, precízny/a a dodržiaval/a termíny. U nás nebudeš iba „brigádnik“, ale rovnocenný kolega v tíme, a preto očakávame, že budeš preberať zodpovednosť za svoje úlohy a nebudeš sa báť zamakať.

V prípade obojstrannej spokojnosti ti ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu s rôznymi možnosťami ďalšieho vzdelávania.

Informácie o výberovom konaní

Zaujali sme ťa? Pošli nám svoje CV a portfólio.

Zaslanie portfólia je podmienkou. Nemusí byť profesionálne, avšak vyžadujeme ukážku tvojej grafickej práce, aby sme mali predstavu, čo od teba môžeme očakávať :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Adobe Illustrator (+ ostatné Adobe aplikácie výhodou)
- Microsoft Outlook , Word, Powepoint alebo macOS Pages, Keynote, Sheets
- Facebook, LinkedIn, Instagram
- Bezchybné ovládanie slovenského jazyka a gramatiky
- Angličtina – nemusíš v nej vedieť plynule rozprávať ale mal/a by si jej rozumieť, vedieť si vygoogliť čo potrebuješ alebo preložiť základné texty
- Komunikácia – nebojíš sa vypýtať si pomoc alebo info, keď ti chýba
- Kreativita, precíznosť a samostatnosť
- Zmysel pre systematickú prácu, zodpovednosť a dodržiavanie termínov
- Nadšenie pre oblasť marketingu
- Záľuba v kreslení, copywritingu alebo videotvorbe výhodou, avšak nie nutnosťou

Inmetric je popredný poskytovateľ multiplatformových online hodnotiacich nástrojov a komplexných HR riešení. Zastupujeme popredných medzinárodných providerov v oblasti online hodnotenia na Slovensku. S našimi zákazníkmi realizujeme komplexné projekty od dizajnovania Talent-programov, assessment centier, online hodnotení až po firemné prieskumy a projekty 360°spätnej väzby Viac informácii nájdete na www.inmetric.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov