Pridať inzerát

Odborný referent

INMEDIA spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie SNP 11, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda vo výške 600,- EUR v hrubom + odmeny za výkon do 200,- EUR v hrubom.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava cenových tabuliek / naceňovanie /
• Nahrávanie cenových úrovní do informačného systému.
• Kontrola, prehodnocovanie , sledovanie doby platnosti cenových úrovní v informačnom systéme.
• Tvorba štatistík podľa aktuálnej požiadavky vedenia spoločnosti.
• Zodpovednosť za vyhodnocovanie štatistík.
• Aktívna práca s Heliosom: tvorba zostáv, štatistiky, cenníky, iné podľa zadania.
• Výkon administratívnych činností súvisiacich s prípravou podkladov pre súťaže a verejné obstarávania.

Ovládanie Microsoft Excel na úrovni: expert.

Možnosť uplatnenia a získania trvalého zamestnania v stabilnej spoločnosti zaoberajúcej sa distribúciou potravín pre stravovacie zariadenia.

Svoj profesný životopis prosím odošlite na email uvedený v kontakte.
Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za Váš záujem!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
HELIOS - základy

Počet rokov praxe

1

Zaujme nás uchádzač, ktorý má pozitívny vzťah k administratíve, baví ho práca s excelom, vyniká dôslednosťou, zodpovednosťou, pozitívnym prístupom k práci a nemá problém začleniť sa do kolektívu. Oceníme skúsenosti s prípravou podkladov pre verejné obstarávanie a elektronickými aukciami.

Jedna z najväčších a najvýznamnejších spoločností na Slovensku zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, predajom a distribúciou kompletného sortimentu potravinárskych výrobkov do stravovacích zariadení so sídlom vo Zvolene a pobočkami situovanými do Košíc a Prievidze.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

INMEDIA, spol. s r.o.
Námestie SNP 11
960 01 Zvolen