Pridať inzerát

Stavbyvedúci

INGSOL s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ dohoda závisí od skúsenosti, vzdelanosti a schopnosti
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej
projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy,
- koordinácia subdodávateľov, riadenie vlastných zamestnancov,
- zabezpečenie odstránenia kolaudačných vád a nedorobkov
v stanovenom termíne,
- zabezpečenie vedenia stavebného denníka,
- zabezpečenie uplatnenia aktuálnych technických noriem,
dodržiavania technologických postupov prác a kontroly kvality práce,
- zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby,
nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
- zodpovednosť za ekonomické výsledky stavieb,
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného.

-auto
- mobil
- notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Základy
Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti,
- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a zodpovednosť,
- flexibilita, samostatnosť, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť,
- osvedčenie stavbyvedúceho výhodou.

Projekčná a inžinierska činnosť.
Komplexná výstavba rodinných a bytových domov, administratívnych budov a skladov.

Adresa spoločnosti

Vlárska 50/A
831 01 Bratislava