Práca SME SME.sk
Pridať inzerát

Gyere és dolgozz divatáruval az About You nagyraktárában!

Ingram Micro Slovakia, s. r. o.

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Egyházkarcsa
  • A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 EUR/hónap+ 100 EUR mozgóbér + 50 EUR jelenléti pótlék
  • A munkába lépés időpontja: megegyezéssel
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladataid közé tartozik:

- áruraktározás (a beérkező áru átvétele - osztályozása, a beérkezett áru nyilvántartása, áruáthelyezés)
- árukezelés (árukeresés, áruelőkészítés, kézi szkenner használata, csomagolás)
-leltárkészítés
- az árukészlet nyomon követése
- kölcsönös együttműködés a kollégákkal más részlegekről
- további feladatok a felettesed utasításait követve

Egyéb béren kívüli juttatások

Mit várhatsz el tőlünk?
- stabil állást egy nemzetközi cégnél, mint közvetlen alkalmazott
- munkaszerződést meghatározatlan időre
- maximálisan havi 100 euró bónuszt a kiváló teljesítményedért
- jelenléti pótlékot 50 euróig
- a túlórák és a hétvégi pótlékok kifizetését a munkatörvény alapján
- a fizetésed utalását időben
- két műszakos munkarendet a hétvégéket is beleértve (5:45 - 14:00 valamint 14:00 - 22:15)

- étkeztetést a cégben
- bebiztosított ingyenes buszjáratokat a Dunaszerdahely, Nagymegyer, Galánta, Somorja és Komárom környékéről
- modern és ergonomikus munkahely
- tiszta és meleg munkakörnyezetet

Ezen felül
- betanítjuk a munkát
- ha látjuk, hogy ügyes vagy karrierlehetőséget biztosítunk
- ha beajánlod nekünk az ismerősödet megjutalmazunk

Információk a kiválasztási folyamatról

Köszönjük a jelentkezők érdeklődését. Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését küldje el struktúrált életrajzát az email-címünkre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

A munka nálunk teljesen egyszerű, nem szükséges semmilyen speciális tudás, de nem való mindenkinek, ezért olyanok jelentkezését várjuk, akik egyedi környezetben szeretnének dolgozni, rugalmasak és megbízhatóak!

Elvárjuk:
- a pozitív hozzáállást - mosollyal az arcodon
- a kézügyességet
- a jó fizikai erőnlétet
- csapatszellemet
- alapvető számítógépes ismereteket

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Brightpoint Inc. is a worldwide leader in distributing mobile telecommunication (devices and accessories) and logistic company quoted on the NASDAQ. Significant expansion in Slovakia has driven a need to expand the financial department in order to assist the business growth in well controlled manner. The Slovak operation of Brightpoint Slovakia s.r.o. was established in 2004 as a subsidiary of Brightpoint Inc. The local entity operates in the telecommunication industry with the major partners being T-Mobile, O2, Vodafone, and the Intel channel network.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bc. Nagyová Mária
Tel.: +421947484848
E-mail: Küldje el önéletrajzát