Pridať inzerát

Client manager

Ing. Vladimír Činčura

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMesačná mzda je orientačná a bude upresnená na výberovom konaní
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dovoľte mi ponúknuť vám voľné pracovné miesto na pozíciu client manager. Hľadám otvorených, ​​proaktívnych tímových hráčov, orientovaných na výsledky. Náplňou tejto práce je neustále zlepšovať náš zákaznícky servis a pomáhať našej sieti so stovkami spokojných zákazníkov a zvyšovať štandard ponúkaných služieb na najvyššiu úroveň. Mojou prioritou je budovanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi, pre ktorých ponúkam prvotriedny finančný servis.

Vybraní uchádzači o túto pozíciu prejdú komplexným školením zameraným na finančnú gramotnosť a vzdelávanie v oblastí financií ako také. Popritom vás budeme školiť na to, aby ste správne zvládli komunikáciu s klientom a finančnými inštitúciami, verbálnu a neverbálnu komunikáciu a iné dôležité zdatnosti k vykonávaniu tejto práce.

Čo očakávam od záujemcov o prácu?
. Proklientsky prístup a zodpovednosť
. Komunikatívnosť
. Schopnosť pracovať tímovo
. Chuť neustále sa vzdelávať a napredovať

. Stabilný tím s viac ako 10 ročnými skúsenosťami
. Zaujímavé finančné ohodnotenie
. Séria profesionálnych školení
. Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a financie, Ekonómia

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
E-mail - pokročilý
Internet - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, lojálnosť, cieľavedomosť, samostatnosť, schopnosť viesť tím, schopnosť učiť sa novým veciam, byť spoločenský, vedieť zaujať iných, byť tímový hráč, v skupine ľudí byť vedúcou osobnosťou.

Naša spoločnosť OVB Allfinanz Slovensko a.s. má zastúpenie v 15 európskych krajinách a je tak jediným poskytovateľom finančných služieb, ktorý pôsobí v celej Európe. Úspešný vývoj spoločnosti je už 50 rokov založený na obchodnom modeli, ktorý v rámci takzvanej Allfinanz-koncepcie sprostredkovateľských služieb sústreďuje pozornosť na priania a ciele svojich klientov. Zároveň poskytuje našim finančným sprostredkovateľom spoľahlivý rámec pre ich samostatnú podnikateľskú činnosť v našom kariérnom systéme. Z dôslednej orientácie na klientov pramení ich spokojnosť, vernosť a ochota odporúčať naše služby aj ďalším ľuďom.

Adresa spoločnosti

Panónska cesta 17
851 04 Bratislava