Pridať inzerát

Distribútor pre Rumunsko

Ing. Pavel Tkáč

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rumunsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2 000 EUR/mesiac13. plat, zainteresovanosť na počte predaných výrobkov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je zavedenie výrobku na Rumunský trh. Postup práce je následovný: Telefonický dohovor na stretnutí s predajcom za účelom stretnutia a predvedenia výrobku. Neskôr udržiavanie kontaktu s predajňami prevážne telefonicky. Evidovanie objednávok, platieb atď.

Pracovná náplň pozostáva:
- z cestovania do Rumunska
- a následne práca z domu 80%

Auto na cestu, mobil, laptop.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vinárske potreby.

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Excel, Word, - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

5

Svedomitosť, zodpovednosť, snaha o profesionálny rast.

Spoločnosť začala svoju činnosť vývojom zariadení na čistenie nádob s malým plniacim otvorom. V súčasnosti úspešne predáva svoje patentom chránené výrobky na Slovenskom a Českom trhu. viac ako 2 roky. Cieľom spoločnosti je predávať svoj produkt v celej Európe. Cieľovou skupinou sú malovinári a domáci výrobcovia piva a iných nápojov.

Adresa spoločnosti

Eda Urxa, 2904/11
071 01 Michalovce