Pridať inzerát

Čašník / čašníčka v Penzióne U Krba

Ing. Miloš Krbúšik MIKROS "Penzión u Krba"

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gorazdova, Nitra-Chrenová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 01.07.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutý penzión s reštauráciou hľadá do svojho tímu šikovného a usmievavého kolegu. Ponúkame prácu na TPP, dlhý/krátky týždeň, alebo na dohodu .
Jedná sa o bežnú obsluhu podľa jedálneho lístka ako aj obsluhu pri väčších spoločenských akciách a školeniach a obsluhu ubytovaných hostí.
Raňajky penziónovým hosťom sú podávané od 7:00- 9:30. Reštaurácia je otvorená od 11:15 do 22:00.
Požadujeme pro-klientský a pozitívny prístup a flexibilitu.

Strava a pitný režim.
Vianočné sviatky a Silvester celozávodná dovolenka

Prosíme o zaslanie krátkeho štruktúrovaného životopisu na mailovú adresu : [email protected]
Kontaktovaní budú IBA VYBRANÍ uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie telefonicky. V žiadosti preto uvádzajte aj telefónne číslo, na ktorom budete dostihnuteľní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia- čašník/čašníčka

Počet rokov praxe

1

výhodou je absolvent z Hotelovej školy

Ubytovacie a reštauračné služby - Penzión "U Krba" - www.ukrba.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov