Pridať inzerát

Asistent predaja/rozvoz tovaru

Ing. Ľudovít Ligač - KSM

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiac+ Variabilná výkonnostná zložka
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude náplňou vašej práce?

Aktívny predaj produktov zákazníkom - našou doménou je pomáhať s riešením akýchkoľvek požiadaviek a potrieb tovaru našich zákazníkov v oblasti školy, kancelárie alebo domácnosti.
Rozvoz tovaru v rámci Nitry a okolia - v tomto prípade je nutná šoférska prax (orientácia v Nitre a okolí) a ochota manuálne pracovať s tovarom - nachystať a naložiť tovar do služobného auta a následne vyložiť tovar u zákazníka.
Príjem a výdaj tovaru pre našu predajňu a e-shop - tovar neustále plynie dnu a von a musíme sa v ňom orientovať.
Starostlivosť o predajňu a tovar - naše priestory, vystupovanie a komunikácia nás reprezentujú, denne na nich pracujeme.

Čo od vás čakáme?
Nikto učený z neba nespadol - ani my. Od vás však budeme očakávať chuť učiť sa, pracovať na sebe a z času na čas podržať tím.
Schopnosť komunikovať a vcítiť sa do zákazníka.
Precíznosť, nadhľad a zodpovednosť - nehľadáme robota, ale niekoho, kto si svoju prácu vie zastať a ak sa niečo pokazí, otvorene to komunikuje. Sme rodinná firma, a preto otvorené vzťahy sú pre nás dôležité.
Schopnosť samostatne a efektívne pracovať.
Všetky potrebné veci vás naučíme, no očakávame proaktívny prístup aj z vašej strany.

TPP, voľné víkendy, fixná pracovná doba, výplata načas, finančné a nefinančné odmeny, zamestnanecké zľavy, možnosť raz mesačne odísť z práce skôr, práca v príjemnom kolektíve s rodinnou atmosférou, neobmedzený prístup k espressu, pohodlné zamestnanecké zázemie, oblečenie pre zamestnanca (tričko, vesta, vetrovka).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v obchode, alebo s pokladňou a rozvozom tovaru sú vítané, avšak zaučíme aj nováčika. Poteší nás, pokiaľ ukážete snahu zlepšovať sa a pracovať na sebe a pomáhať firme rásť, budovať dobré vzťahy so zákazníkmi. Viac ako bezchybnosť si vážime otvorenú komunikáciu a férový prístup.

Sme KSM – papiernictvo s rodinnou atmosférou, kde už vyše 25 rokov rozumieme potrebám našich zákazníkov. Snažíme sa, aby naša predajňa bola oázou pohody, aby sa u nás dokázali inšpirovať malí i veľkí kreatívci, aby mamičky našli u nás všetko pre svojich školákov. Zároveň, aby Vám vo Vašej kancelárii nič nechýbalo. Jednoducho, aby bolo KSM miestom, kde cítiť vôňu farieb a papiera.