Dlhodobá brigáda v baliarni pre študenta/ku VŠ a dôchodcu v pracovné dni v čase od 7:00 do 15:30 Liptovský Mikuláš

Ing.Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import,chovateľské potreby

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,8 EUR/hod.mzda je podmienená výkonom
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Druh pracovného pomeru : Dohoda o brigádnickej práci študentov.

Náplň práce:
- jednoduché balenie výrobkov pre domácich miláčikov
- manipulácia s výrobkami
- označovanie výrobkov
- práca s manipulačnou a baliacou technikou

Práca vykonávaná v dohodnutom čase nerovnomerne, 1 - 2 dni v týždni.
Potrebné doložiť doklad o návšteve školy.

- 20% zamestnanecká zľava
- práca v príjemnom prostredí a priateľskom tíme
- možnosť naučiť sa nové veci

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám svoj životopis na pam@tatrapet.sk

Ak vás naša ponuka práce zaujala a spĺňate naše požiadavky, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes na pam@tatrapet.sk Vopred vám ďakujeme za zaslanie životopisu. Spolu so žiadosťou zasielajte prosím aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti "Ing. Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import, chovateľské potreby" v tomto znení:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti "Ing. Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import, chovateľské potreby" na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania".

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť a zodpovednosť
- fyzická zdatnosť
- zručnosť

Obchodno-výrobná firma s 30 ročnou históriou.
Pomáhame našim zákazníkom starať sa o svojich domácich miláčikov, uplatňujúc naše vedomosti, skúsenosti a profesionalitu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TATRAPET chovateľské potreby
Námestie osloboditeľov 75/14
031 01 Liptovský Mikuláš