Predajca záhradnej techniky, malej poľnotechniky, motorových píl, čerpadiel

Ing. Ján Buchanec Technik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jesenského 16, 036 01 Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 EUR/mesiacmzda je zložená z 2och zložiek - fixná + % z výnosu predajne
  • Termín nástupu: ihneď, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o zákazníkov, príjem, vystavenie a predaj tovaru, udržiavanie poriadku na predajni, objednávanie tovaru, práca s registračnou pokladňou, vystavovanie faktúr

školenia, team building

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, ochota učiť sa nové veci, perspektíva rastu, aktívny prístup k zákazníkom, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, komunikatívnosť, dynamickosť, flexibilnosť, prax v obchode vítaná

Ing. Ján Buchanec Technik je spoločnosť s viac ako 29 ročnou históriou. Ponúka produkty pre domácich majstrov i profesionálov v oblasti strojárenského, drevospracujúceho či stavebného priemyslu. Okrem toho u nás nájdete užitočných pomocníkov pre váš dom a záhradu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov