Pridať inzerát

Obchodný zástupca Forward Fitness

Ing. Jakub Minár Forward Fitness

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacK základnej mzde patrí bonusový systém na základe dosiahnutých výsledkov. Mzda bude predmetom dohody na základe skúseností kandidáta.
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do slovenskej firmy zaoberajúcej sa predajom fitness náradia a zariaďovaním fitness centier hľadáme do nášho mladého kolektívu obchodného zástupcu. Ak máš proaktívny prístup, obchodného ducha a si orientovaný/á na výsledky hľadáme práve teba. V rámci flexibilného pracovného času tvojou náplňou práce bude:

• komunikácia a poradenstvo s existujúcimi zákazníkmi
• aktívne vyhľadávanie a vytváranie spoľahlivých obchodných vzťahov
• vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
• spolupráca s ostatnými členmi nášho tímu

• NEOBMEDZENÁ pohyblivá zložka mzdy podľa stanovených kritérií
• stabilita

Svoje životopisy prosím zasielajte mailom, následne vybraných uchádzačov kontaktujeme za účelom osobného stretnutia alebo video hovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax s pozíciou obchodného zástupcu

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť
• komunikatívnosť
• flexibilita
• profesionálna komunikácia
• príjemné vystupovanie
• orientácia v oblasti fitness trhu výhodou

Spoločnosť Forward Fitness je popredným slovenským výrobcom a predajcom náčinia pre domáce, ale i komerčné fitness centrá. Okrem vlastnej výroby a dovozu náradia sa špecializujeme aj na komplexné poradenstvo pre zákazníkov a pomoc pri navrhovaní a realizovaní ich požiadaviek v oblasti zariaďovania fitness centier.