Pridať inzerát

Manažér kaderník v JEAN LUIS DAVID Nitra

Ing. Ivana Stará

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacPlatové podmienky sa upresnia na pohovore - základný plat od 1500 eur brutto. K základnému platu bonusový systém - čím si šikovnejší, tým viacej zarobíš , motivačné odmeny , finančné ohodnotenia
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažéra do nášho tímu kaderníkov do novej pobočky salónu Jean Louis David v Nitre, ktorá sa bude nachádzať v OC PROMENADA.
Francúzska značka Jean Luis David je známa používaním techník, ktoré ju odlišujú od iných značiek.
Náplňou práce je kompletné vedenie kaderníckeho tímu, chodu kaderníctva, kadernícka činnosť , starostlivosť o zákazníka.

Pravidelné školenia, bonusový systém k základnému platu. Ponúkame ti byť súčasťou medzinárodnej francúzskej značky Jean Louis David.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov poprosíme zaslať životopis.
Vhodných záujemcov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kaderníčka, kaderník

Počet rokov praxe

2

Zmysel pre vedenie kolektívu.

Kaderníctvo - pobočka Jean Louis David v Nitre
francúzska medzinárodná kadernícka spoločnosť
Francúzska značka Jean Luis David je známa používaním techník, ktoré ju odlišujú od iných značiek

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Metodova 1333/71
94901 Nitra