Pridať inzerát

Pracovník nákupu

Ing. Gejza Varga DREVAR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Obdokovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac+ príspevok na dochádzanie Nástupná mzda je od 1500 (brutto), horná hranica je závislá od schopností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

**** Čo bude tvoja práca?
- vytvorenie objednávok podľa zadania
- kontrola včasnosti a úplnosti dodávok, príjem dodávok, evidencia
- vyhľadanie nových dodávateľov podľa potreby
- zadávanie a evidencia reklamácií materiálov a výrobkov
- komunikácia a riešenie nákupných potrieb výroby podľa požiadaviek

Staň sa členom nášho mladého a kreatívneho tímu. Ak si technický typ, baví Ťa práca s ľuďmi, máš zmysel pre detail a nebojíš sa výziev, pošli nám niečo o sebe.

Práca v mladom a pohodovom kolektíve.
Flexibilný pracovný čas.
Bonusy, team-buildingy.
Možnosť kariérneho rastu.
Šikovnosť odmeňujeme.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- ideálne prax v oblasti nákupu
- príjemné a inteligentné vystupovanie
- tímový hráč a nekonfliktná povaha
- technické a logické zmýšľanie
- priateľský a pozitívne naladený človek
- schopný riešiť zadané úlohy samostatne a kreatívne

Sme obľúbený slovenský výrobca hliníkových a drevo-hliníkových okien a dverí. Máme 30 ročnú tradíciu. Väčšina našich kolegov je tu už niekoľko rokov a vo firme prevláda stále rodinná atmosféra. Aktuálne hľadáme nových a talentovaných kolegov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov