Odborný predavač - špecializovaná predajňa zámkov, vložiek, kovaní a iného príslušenstva pre dvere

Ing. Emil Brakl BRAKL a SYN.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 116, 831 54 Rača
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie podľa pracovného výkonu a individuálnych schopností
  • Termín nástupu: čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás omrzela monotónna práca so stále rovnakými pracovnými úlohami, tak u nás sa nudiť nebudete. Nájdete u nás prácu kde problémy každého zákazníka sú jedinečné.

Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka do nášho kolektívu, ktorý bude schopný samostatnej práce a bude ochotný sa učiť od skúsenejších kolegov.

Vašou bežnou náplňou práce bude:
▸Predaj celého sortimentu produktov, ktorý ponúkame v našej predajni: zámky, vložky, kovania, kľúče a iné príslušenstvo pre dvere a okná
▸Obsluha zákazníkov v kamennej predajni a práca s pokladňou
▸Vybavovanie objednávok a zákaziek emailom alebo telefonicky
▸Odborné a technické poradenstvo
▸Práca v kolektíve skúsených profesionálov, ktorí Vám vždy radi poradia a vysvetlia nové veci
▸Občasné vybavovanie obchodných, firemných záležitostí po Bratislave (firemné auto budete mať k dispozícii)
▸Spolupráca v tíme s ďalšími 2-3 kolegami
▸Udržiavanie poriadku v predajni a sklade

Na základnej výške mzdy sa vieme dohodnúť a zohľadníme pri tom Vaše predchádzajúce skúsenosti, prax a pracovné výsledky.

Benefity:
▸ práca v priateľskom kolektíve stabilnej rodinnej firmy s neformálnou firemnou kultúrou
▸ ústretový prístup k zamestnancovi
▸ možnosť odborného a kariérneho rastu a súvisiaci rast platu
▸ motivujúce finančné ohodnotenie

Štrukturované životopisy zasielajte emailom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Nástup do zamestnania je možný ihneď alebo dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a služby

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Úplný začiatočník
Jednoduché účtovníctvo - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Vítame každého zamestnanca, ktorý si chce rozširovať svoje znalosti. Ak nemáte prax z nášho oboru, ale máte chuť sa vzdelávať, tak Vás všetko potrebné naučíme!

Požiadavky na kandidáta:
▸Technické myslenie
▸Samostatnosť
▸Zmysel pre detail a vysokú mieru precíznosti
▸Zodpovednosť za svoju prácu
▸Bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov
▸Aktívny užívateľ počítačov
▸Prax s používaním emailu a emailových klientov ako MS Outlook alebo Thunderbird
▸Schopnosť efektívne vyhľadávať informácie na Googli
▸Schopnosť pracovať s textom a jednoduchými tabuľkami v kancelárskom softvéri ako MS Office alebo Libre Office

Doplňujúce požiadavky, ktoré vítame:
▸Schopnosť rozhodovať sa a hľadať riešenia
▸Záujem o osobný rozvoj a vzdelávanie sa v obore
▸Aktívny vodič sk. B
▸Predchádzajúca prax v železiarstve, zámočníctve alebo kľúčovej službe, stavebninách

Spoločnosť Brakl a syn je rodinná firma so 40-ročnou zámočníckou históriou. Zameriavame sa na maloobchodný a veľkoobchodný predaj stavebného kovania a príslušenstva na dvere a okná ako sú zámky, vložky, kovania a ďalšieho zabezpečovacieho príslušenstva. Súčasťou nášho podnikania sú aj montáže a servis našich produktov.

Spolupracujeme s veľkými aj menšími výrobcami z celej Európy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov