Pridať inzerát

Predavačka v bistre

Infusion s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hodžovo námestie, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Individuálne bonusy. Príplatky za víkendy, sviatky a nadčasy.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky bistra Gourmet v centre Bratislavy hľadáme šikovnú predavačku. Jedná sa o jednoduchú prácu spojenú s predajom výrobkov studenej kuchyne a cukrárenskej výroby, práca s pokladňou, príprava kávy, obsluha hostí a starostlivosť o chod prevádzky.

Výkon práce na zmeny - dlhý - krátky týždeň. Životopisy posielajte e-mailom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme samostatnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, flexibilitu a spoľahlivosť.

Spoločnosť Infusion s.r.o. prenáša koncept úspešného bistra do hlavného mesta do skvelej lokality