Pridať inzerát

Digitalizace - Software konzultant aplikační podpory

INFOMATIC s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KDO JSME?

Jsme česká technologická firma, s bohatou historií na českém IT trhu. Sázíme na dlouholetou zkušenost a cílené zaměření na technologie určené k digitální transformaci firem. Pomáháme firmám být digitální - digitalizovat papír nebo naopak jej nahrazovat digitální podobou s elektronickým podpisem, automatizovat procesy, nasazovat roboty a rozumět datům, které se v procesech objevují. Jsme platinum partner společnosti Kofax, kterou na ČR a SR trhu zastupujeme a zároveň distributorem předních výrobců dokumentových skenerů. Naše řešení používá více jak 500 zákazníků.

Technické oddělení INFOMATIC, do něhož support tým spadá, je našlapané moderními technologiemi pro digitalizaci a automatizaci. Naše řešení jsou o inteligentní automatizaci procesů a práce lidí ve firmách našich zákazníků. Aplikační konzultanti v implementačních týmech i týmech podpory pracují se softwarovými nástroji pro modelování workflow, robotických procesů, stavění metrik pro analýzu dat a chodu procesů, nastavováním nástrojů na zpracování obsahu dokumentů a mnoho dalšího. To vše v moderním drag & drop prostředí vyznávajícím low code/no code filozofii. Budujeme s našimi zákazníky dlouhodobé vztahy a jsme partnerem na jejich cestě digitální transformace. Zároveň náš tým rozvíjíme po hard skills stránce umění práce s produkty, stejně jako soft skill stránce umění komunikace, analýzy požadavků a edukace protějších partnerů v projektech. Rádi, kromě prodeje softwaru a našich služeb přinášíme na trh nové a neotřelé postupy v oblasti digitalizace a automatizace firemních procesů.

CO JE NÁPLŇ PRÁCE?

- Podpora dodaných řešení zákazníka
- Edukace koncových uživatelů v používání dodaného řešení
- Řešení objevených problémů ve spolupráci se zákazníkem a výrobcem softwaru
- Pravidelné kontroly prostředí zákazníků a podávání návrhů na zlepšení efektivity nebo úspěšnosti

KOHO HLEDÁME?

- Softwarového konzultanta pro aplikační podporu
- Člověka schopného učit se novým technologiím a IT trendům v digitálním prostředí.
- Komunikačně vybaveného kolegu, který se nebude bát dialogu se zákazníkem či komunikace s podporou výrobce (tato část zejména v anglickém jazyce)
- Týmového kolegu, který ale bude schopen plnit úkoly samostatně pokud to situace bude vyžadovat

Co bys měl/a znát/umět/mít za sebou?

- Zkušenost s podporou koncových uživatelů. Koncový uživatelé mluví vlastním IT jazykem a člověk se do nich musí vcítit a pochopit, aby mohl plnohodnotně předat svojí informaci.
- Základní znalost prostředí Windows Server
- Základní znalost prostředí Windows desktop
- Základní znalost SQL databáze
- Základní znalost VB skriptu
- Zkušenost s HelpDesk systémem a vykazováním odpracovaného času. Případně tě do práce se systémem zaučíme.

Co tě čeká?

- Dlouhodobý pracovní poměr v dynamickém prostředí Digitalizace
- Výukový program na získání znalostí a dovedností přidělené technologie
- Aktivní podpora řešení digitalizační technologie a spolupráce na nových řešeních
- Rozšiřování znalostí v daných odvětvích technologií a s tím spojených návazností
- Práce v týmu podporující řadu technologií s možností rozšíření specializace nebo změny specializace

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

• Mít perspektivní a různorodou práci v atraktivním a velmi dynamickém oboru. Nejsme velká korporace. Sázíme na otevřenou komunikaci a flexibilitu v případě dobrého nápadu změnit směr.
• Pracovat na projektech pro významné firmy v daných odvětvích a s každým zákazníkem přichází nový příběh.
• Prostor pro seberealizaci, prosazení vlastních kreativních nápadů, podílení se na nových projektech společnosti, spoluzodpovědnost za výsledek
• Sdílet své koníčky a objevovat nové – pořádáme turnaj v beach volleyballu jezdíme v zimě na svahy i běžky, trháme rekordy i osobní cíle na Stravě, jezdíme na kole, chodíme po horách.
• Možnost výběru – Android nebo iPhone?
• Pracovat z Home Office – za normální situace chodíme do našich kanceláří v Praze na Stodůlkách rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, není problém se domluvit.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Bucharova 1186/16
15500 Praha