Pridať inzerát

Pracovník pre telefonickú akvizíciu

INFOCAR a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac- k základnému platu prislúchajú ďalšie veľmi zaujímavé provízne odmeny, ktoré sú závislé od výsledkov z dohodnutých obchodných stretnutí - provízne odmeny nie sú ohraničené zhora
  • Termín nástupu: jún 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie a telefonické navolávanie potencionálnych obchodných partnerov. Telefonické akvizície za účelom dohodnutia termínov stretnutí našim obchodným zástupcom. Telefonická podpora obchodného oddelenia.

-podpora stabilnej spoločnosti s 22 ročnými skúsenosťami a know-how -štandardné pracovné nástroje (mob.telefón, PC, stravné lístky...)
-bezplatné zaškolenie na prac.pozíciu
-atraktívne a užitočné produkty pre firmy
-práca v inovatívnej a perspektívne sa rozvíjajúcej oblasti v mladom kolektíve
-zaujímavé mzdové a provízne ohodnotenie
-firemné team-buildingové akcie
-možnosť časovej pracovnej flexibility na základe dosahovaných výsledkov

Zaslať životopis na uvedený mail, len vybraní uchádzači budú pozvaní na videohovor a následne na osobné výberové stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min 1 ročná prax v telemarketingovej alebo obchodnej oblasti

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti z oblasti telemarketingu
- samostatnosť
- flexibilita
- spoľahlivosť
- príjemné telefonické vystupovanie
- proklientská orientácia

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a predajom vlastných IT riešení v oblasti dopravy, telematiky, službami spojenými s GPS monitorovaním, kontrolou a úsporami na firemných motorových vozidlách či vysokozdvižných vozíkoch. Vývoj nových vlastných projektov ako napr: www.bikeangel.eu, www.flexi-bee.eu
Viac na www.infocar.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov