Pridať inzerát

Administratívna asistenka

INFINITY REAL ESTATE DEVELOPMENT s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 900 EUR/mesiacPo zapracovaní možnosť zvýšenia platu + rôzne bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívne práce a zabezpečenie chodu kancelárie
- Vybavovanie emailovej i telefonickej komunikácie
- Archivácia potrebných dokumentov- v elektronickej i papierovej forme
- Príprava agendy a príprava písomných záznamov zo stretnutí
- Vedenie evidencie dochádzky, pošty
- Vyzdvihávanie pošty, drobné nákupy pre kanceláriu
- Príprava podkladov pre účtovníctvo
- Práca s Microsoft Word, Excel a Outlook
- Organizácia, plánovanie a stanovovanie priorít práce
- Zastupovanie spoločnosti pri komunikácii s klientami, dodávateľmi a obchodnými partnermi
- Aktívne využitie anglického jazyka:
- Pravidelná komunikácia so zahraničným manažmentom firmy
- Asistencia s prekladom do angličtiny alebo slovenčiny počas
stretnutí s klientmi alebo dodávateľmi.
- Preklad emailov, či základných dokumentov
Vlastné auto a znalosť anglického jazyka je nutnosťou.
Životopisy zasielať v Slovenskom aj v Anglickom jazyku!

- Firemný notebook a telefón
- Klimatizovaná kancelária
- Stravné lístky
- Osobné ohodnotenie a bonusy
- maly kolektív

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administratíva, Asistentka, Obchod, Priama komunikácia so zákazníkmi

Počet rokov praxe

3

Príjemné vystupovanie
Zodpovednosť
Diskrétnosť
Organizačné schopnosti
Flexibilita a ochota

Infinity Real Estate Development je developerská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na budovanie kvalitných rezidenčných a komerčných realitných projektov po celom Slovensku a v strednej Európe.

Svoje dlhoročné skúsenosti s developmentom v zahraničí chceme využiť pri budovaní nových, lepších a dostupnejších domovov pre rodiny na Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Infinity Real Estate Development s.r.o.
Daxnerova 9
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Šranková
Tel.: +421910316777
E-mail: poslať životopis