Pridať inzerát

Junior účtovník / účtovníčka

INEKORS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac13. a 14. plat, mesačné odmeny, rekreačný poukaz, základná zložka mzdy je 762 + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 900 - 1150 EUR (brutto) mesačne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava účtovných podkladov pre senior účtovníka. Administratívne, sekretárske a asistentské práce. Samostatné riešenie jednoduchých účtovných operácií v sústave jednoduchého a podvojného účtovníctva. Účtovanie interných dokladov, bankových výpisov, pokladničných dokladov. Účtovanie a evidencia záväzkov a pohľadávok.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie (financie, účtovníctvo, daňovníctvo, audit)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

!!!! POHODA (účtovníctvo) !!!! - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Samostatnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť.

Je nutná aspoň základná znalosť:
- Zákon o účtovníctve
- Zákon o dani z pridanej hodnoty
- Zákon o dani z príjmov

Spoločnosť INEKORS s.r.o. sa dlhodobo zameriava na poskytovanie komplexných účtovných služieb pre fyzické a právnické osoby. Hlavná činnosť spoločnosti smeruje ku spolupráci s podnikateľmi v oblasti ekonomického poradenstva, účtovníctva, spracovania a automatizácie informácií. Sme profesionálny tím s neustále sa zvyšujúcou kvalifikáciou a odbornosťou.