Pridať inzerát

Tréner/ka šermu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 -18/ hod čistom , výška odmeny závisí od skúseností
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Športový klub Benitim hľadá trénerov/ky šermu pre deti od 6 do 12 rokov, pre začiatočnícke 6- týždňové kurzy šermu na rôznych školách v BA v časovom rozpati od 14:00 - 17:00 , cca od 10.9.2019 2018 do 15.6. 2019 na rôznych miestach v Bratislave, časový rozvrh tréningov prispôsobíme trénerovi. Tréning šermu prebieha ako súčasť celoročného tréningového procesu, vrámci ktorého trénujú všestrannú športovú prípravu. Hodinová mzda v čistom 14 - 18 eur v závislosti od skúseností.
Práca je vhodná ako vedľajší pracovný pomer pri TPP, štúdiu alebo živnosti. Životopisy posielajte na benitimpredeti@gmail.com Viac na www. benitim.sk.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

14 -18/ hod čistom , výška odmeny závisí od skúseností

Zaškolenie, zaučenie u iných trénerov, práca v tíme skúsených trénerov, moderný motivačný systém detí, poradenstvo špeciálneho pedagóga pri práci s deťmi, odborné pomôcky, pravidelný príjem od septembra do júna .

Informácie o výberovom konaní

osobný pohovor, ukážková hodina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Voľnočasový klub Beni organizuje pre deti na školách v Bratislave po vyučovaní nasledovné aktivity: športové tréningy, jazykové kurzy, tanečné tréningy. Poskytuje starostlivosť o dieťa po vyučovaní, doučovanie detí, a služby špeciálneho pedagóga. Vyrába na mieru animačné programy pre deti a rodiny .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

športové, FTVŠ

Počet rokov praxe

1 rok
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme skúsenosti s trénovaním šermu v skupine detí, schopnosť animácie programu, pedagogické zručnosti, chuť pracovať s deťmi, vytrvalosť

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENI klub, o.z.
Prešovská 38
821 02 Bratislava