Pridať inzerát

Lisiar - obsluha lisu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 895 EUR/mesiacHrubá mzda 895€ + odmeny 100€ + príplatky + cestovné, garantovaný 13ty plat, priemerná mzda 1150€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha stroja na lisovanie plechov
- nastavenia lisu
- práca na VZV
- vizuálna kontrola
- práca vo viaczmennej prevádzke (12 hod. zmenovosť)

- príspevok na cestovné - 0,16 €/km do práce aj z práce
- mesačná odmena do výšky 100 €
- zabezpečené stravné - až 2 stravenky pri 12 hod.
- príspevok do 3. piliera DDS

Zaujala Vás ponuka, ale ešte stále si nie ste istý? Nemajte obavu do práce Vás zaškolíme. Tak neváhajte a kontaktujte nás ako mnohí iní.
Využite možnosť a staňte sa súčasťou veľkého tímu spokojných zamestnancov.

Sme jednou z najväčších a najdlhšie pôsobiacich personálnych agentúr na Slovenskom trhu. Za 30 ročné pôsobenie sme zabezpečili prácu viac ako 213 000 zamestnancom. Od prvého momentu sa o teba postarajú naši profesionálni konzultanti, samozrejme naše služby sú pre teba vždy ZADARMO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- čítanie technických výkresov
- schopnosť samostatnej práce a nastavovania strojov

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov