Máš skúsenosti s vedením tímu ľudí? Pracuj ako Koordinátor vo výrobe so zárobkom až 1336€.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 039 EUR/mesiac1039€ + osobné hodnotenie 130€ + príplatky za nočné smeny a prácu v sobotu 170€ = Mesačne 1336€
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce vo výrobe,
- zaúčanie nových členov tímu na jednotlivé pracovné pozície,
- riadenie svojho tímu výrobných pracovníkov.

- možnosť využívať firemnú dopravu do práce z okolitých miest a obcí
- osobné hodnotenie až 280€,
- príplatky za nočné zmeny v priemere 87€,
- príplatky za nadčasy cez víkend,
- finančné i nefinančné benefity,
- 13. plat.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s vedením tímu ľudí,
- organizačné schopnosti,
- práca s PC (MS Word, Excel),
- stredoškolské vzdelanie,
- skúsenosti vo výrobe (2 roky),
- technické znalosti v oblasti automobilov - výhodou,
- chuť a ochota pracovať na zmeny.

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov