Pridať inzerát

Práca pre skladníkov na VZV_doprava zabezpečená z TN a NMnV

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

  • Miesto práce: Logistické centrum SIHOTPARK, 913 04 Chocholná - Velčice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,78 EUR/hod.od 5,78€/hod. Možnosť zárobku až do 1300€ brutto/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Voľné pozície skladníka / logistu.
- práca s VZV,
- vychystávanie dielov, nástrojov, prípravkov a prepraviek na základe výrobných príkazov,
- odvážanie hotových dielcov a zostáv na kontrolu,
- uloženie použitých dielcov späť do skladu, nových dielcov do skladu a ich označenie,
- prevoz dielcov na medzi operácie,
- práca v trojzmennej prevádzke.

- možnosť mesačných záloh,
- dochádzkový bonus,
- cestovný príplatok / firemný autobus zabezpečený z TN aj NMnV,
- stravovanie v závodnej jedálni alebo finančný príspevok na stravu,
- zaškolenie a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov.
- náborová príspevok od 300€ do 600€
- príspevok za odporučenie nového zamestnanca od 300€ do 600€

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

1

- prax s prácou na VZV,
- platný preukaz VZV - nie je NUTNOSŤ - OBNOVÍME,
- bezúhonnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov