Pridať inzerát

Operátor výroby na oddelení lisovne v Nitre

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pasienkoch, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1000€ + 30€ príspevok na dochádzanie + 10% mesačné bonusy + príplatok za hluk (0,72€/hod.) + zákonné príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odoberanie vylisovaných dielov, ich balenie a ukladanie
• kontrola kvality dielov (vizuálna, kontrolné prípravky)
• nakladanie materiálu a vymieňanie lisovacích nástrojov
• práca na 3 zmeny

• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• príplatok za hluk (rizikové pracovisko)
• príspevok na dochádzanie 30€
• finančný príspevok na stravovanie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• fyzická zdatnosť
• zodpovedný prístup k práci
• skúsenosti z oblasti lisovania výhodou
• skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
• schopnosť pracovať v tíme

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov