Pridať inzerát

Zvárač/Zámočník! Práca na živnosť!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,3 EUR/hod.10,30 EUR/hod.
  • Termín nástupu: podľa dohody/možný aj ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v strojárenskom priemysle v dvojzmennej prevádzke
- zváranie oceľových konštrukcií metódou MIG/MAG
- skladanie oceľových konštrukcií na základe technických
výkresov
- zámočnícke a montážne práce
- obsluha mostového žeriavu, VZV a viazanie bremien

- stravný lístok v hodnote 3,80 € za každú odpracovanú zmenu
- pohyblivá zložka po odpracovaní 3 mesiacov do 0,80 EUR/hod.
- po odpracovaní 6 mes. prehodnotenie základnej odmeny
- 15 min. platená prestávka

Zaujala ťa ponuka, ale ešte stále si nie si istý? Nemaj obavu do práce ťa zaškolíme. Tak neváhaj a zašli svoj životopis!

Sme jednou z najväčších a najdlhšie pôsobiacich personálnych agentúr na Slovenskom trhu. Za 30 ročné pôsobenie sme zabezpečili prácu viac ako 213 000 zamestnancom. Od prvého momentu sa o teba postarajú naši profesionálni konzultanti, samozrejme naše služby sú pre teba vždy ZADARMO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- vzdelanie v odbore: strojárenské, technické
- prax: 1 rok
ZVÁRAČ:
- Štátna skúška 135
- Prax - zváranie s CO2
- Prax čítanie technických výkresov
- Prax s viazaním bremien (preukazy vieme zabezpečiť)
- Práca s mostovými žeriavmi (preukazy vieme zabezpečiť)
ZÁMOČNÍK:
- Zváračský preukaz ZM-1 (nie je podmienkou)
- Čítanie technických výkresov
- znalosť samostatného skladania oceľových konštrukcií
podľa výkresovej dokumentácie

- zdravotná spôsobilosť
- pracovitosť, spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- flexibilita

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov