Pridať inzerát

Servisný technik, auto aj na súkromné ​​účely

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 050 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Nástup je možný ihneď.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zvedavého a nápaditého uchádzača so záujmom o elektromechaniku pre významnú medzinárodnú spoločnosť na pozícii servisného technika elektrických a mechanických zariadení. Ide o zaujímavú a veľmi rozmanitú prácu.

Náplň práce:
- servisná činnosť vo zverenom regióne, bez nutnosti prenocovania, každý deň sa teda vraciate domov
- identifikácia, diagnostika a odstraňovanie porúch
- kontrolná činnosť ako prevencia proti poruchám
- vedenie technickej a prevádzkovej dokumentácie

- motivačný prémiový systém
- ďalšie zložky mzdy k základnému platu
- 13. a 14. plat v závislosti na hospodárskych výsledkoch
- služobného auto aj na súkromné účely
- benefity garantované kolektívnou zmluvou
- stabilita a profesný rast
- sústavné vzdelávanie, schollar program
- pracovné uplatnanie v renomovanej medzinárodnej spoločnost

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zamestnávateľom je jedna z najsilnejších firiem vo svojom
odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore výťahy vítaná.

- skúsenosť so servisom stredne veľkých a veľkých elektrických a mechanických
zariadení
- vzdelanie v odbore elektro
- výhodou je §16, MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z
- presnosť, komunikatívnosť, samostatnosť,
- zákaznícka orientácia, zodpovednosť

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov