Skladový pracovník s preukazom VZV (nástupný bonus vo výške 300€)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 905 EUR/mesiac905 + 100
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príjem tovaru
-riadenie vysokozdvižného vozíka typu W a E1
-práca a manipulácia s bremenami v sklade
-dvojzmenná práca typom ranné a poobedné smeny
-mzda v skúšobnej dobe 905 €/brutto/fix/mesačne + variabilná odmena
-mzda po skúšobnej dobe 1030 €/brutto/fix/mesačne + variabilná odmena

-dodatková dovolenka (1-5 dní podľa počtu odpracovaných rokov)
-12. a 13. plat
-dary pri rôznych príležitostiach (narodeniny, svadba, Mikuláš, narodenie dieťaťa)
-Refferal bonus od 600€
-nástupný bonus 300€
-finančná odmena pri odchode do dôchodku podľa počtu odpracovaných rokov
-možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
-teambuildingové akcie, bohatý program kultúrnych a športových podujatí
-stravné lístky za poobednú a nočnú zmenu v hodnote 4,50€
-zvýhodnené stravovanie za 1,21€ (jedáleň a bufet v budove firmy)
-nákup firemných a reklamných predmetov za zvýhodnenú cenu
-denný prísun ovocia a zeleniny
-dni zdravia (prednášky, ochutnávka jedla)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

-platný preukaz vodiča vysokozdvižného vozíka
-prax + platné osvedčenie (v prípade, ak platné osvedčenie nemáte, pomôžeme Vám s jeho obnovením a prípadným preškolením)
-čistý výpis registra trestov
-vek nad 18 rokov

Osobnostné predpoklady:
- Schopnosť prevziať zodpovednosť
- Ochota k fyzickej práci
- Ochota pracovať v noci, cez víkendy, poprípade sviatky
- Plniť pokyny nadriadeného

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov