Stabilná práca vhodná pre každého. Rôzne možnosti zaradenia so zaškolením. Montáž plastových dielov v Hlohovci.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac1000 € priemerná mesačná mzda (základná od 770€ + mesačný bonus do 131 € + príplatky ZP)
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spoločnosť sídli v Hlohovci a pracuje sa na 3 zmeny.
- Oddelenia montáže, lakovne a lisovne.
- Montáž a osádzanie plastových dielov na autá
- Vykonávanie výrobných a manipulačných operácií vo výrobe
- Vizuálna kontrola kvality a čistenie dielov
- Jednoduché činnosti podľa pracovných postupov (skrutkovanie, montáž skrutiek, káblikov a menších dielov)
- Úprava komponentov podľa pracovných inštrukcií

Obávate sa náročnosti práce?
Počas prvého týždňa budete mať kompletné zaškolenie a prideleného skúseného kolegu v tréningovom prostredí, ktorý Vám pomôže pri oboznamovaní sa s pracovnými postupmi.

- pridajte sa k nášmu tímu už vyše 490 spokojných zamestnancov
- parkovanie pri areály v logistickom parku
- medzimestská doprava z okolia zabezpečená na všetky zmeny
- čisté, bezpečné a moderné prostredie v Hlohovci
- navýšenie mzdy po roku, následne individuálne podľa spokojnosti

V prípade záujmu nám môžete poslať životopis. Záujemcov budeme priebežne kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je popredným výrobcom plastových automobilových nárazníkov a nárazníkov so senzormi

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o dlhodobú spoluprácu
- jednoduché manipulačné zručnosti

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov