Práca vo výrobe v Čechách kúsok od slovenských hraníc + ubytovanie zadarmo

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

  • Miesto práce: Objízdná 1628, 765 02 Otrokovice, Česká republika
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiac1400€ brutto prvý mesiac a po zaškolení až 1300€ netto
  • Termín nástupu: Apríl 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce všetkých budúcich zamestnancov je výroba pneumatík.
Výroba osobných, ľahkých nákladných, nákladných a autobusových pneumatík.

▶ všetko potrebné Vás naučíme a vysvetlíme
▶ obsluha prípravnej linky
▶ obsluha linky na miešanie zmesi
▶ výroba polotovarov a ich spájanie
▶ lisovanie a kontrola pneumatík
▶ nastavovanie a sledovanie vstupných a výstupných parametrov linky
▶ kontrola výstupného produktu

▶ kvalitné ubytovanie na byte s dobrou dostupnosťou do práce (bezplatné)
▶ 13. a 14. plat zaručujeme
▶ zabezpečená strava na každej zmene
▶ zaučenie na pracovnú pozíciu
▶ stabilná a prosperujúca spoločnosť v ČR
▶ mzda po skúšobnej dobe až 1300€ v čistom
▶ odvoz zo Slovenska do Čiech Vám zabezpečíme

Každého uchádzača budeme osobne kontaktovať a tiež Vás poprosíme o zaslanie životopisu k tejto pracovnej ponuke.

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "ODPORUČIŤ PONUKU ZNÁMEMU" a pomôžte mu zamestnať sa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

V Zlínskom okrese firma patrí medzi najväčších zamestnávateľov. Zamestnancom ponúka zaujmavú prácu v stabilnej a úspešnej firme s bohatým sociálnym programom. Firma ponúka kariérny rast a osobný rozvoj.

V prípade, že máte nejaké otázky tak nás neváhajte kontaktovať a radi Vám odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▶ práca je vhodnejšia pre mužov
▶ pracuje sa na 3 zmeny
▶ práca je prevažne v stoji
▶ požaduje sa spoľahlivá dochádzka
▶ zodpovedný prístup k práci a kolegom
▶ logické myslenie samozrejmosťou

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov