Pridať inzerát

Hľadáme samostatného ekonóma

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dúbravská cesta 9, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacod 1100 €/ mesiac, po zapracovaní individuálne osobné ohodnotenie /mzda vo verejnom záujme na príslušnej pozícii/
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Výkon základnej finančnej kontroly
* Účtovanie dodávateľských faktúr v softwari SOFTIP
* Zúčastňovanie sa na zostavovaní výkazov FIN do 15 dňa v príslušnom mesiaci
* Zúčastňovanie sa na zostavovaní mesačných výkazov DPH, KV
* Zúčastňovanie sa na verejnom obstarávaní
* Práca v Štátnej pokladni
* Návrhy na vymáhanie pohľadávok
* Plánovanie rozpočtu
* Tvorba príkazov riaditeľa na úhrady, inventúry a iné
* Príprava podkladov a spracovanie vyúčtovaní - správa budovy, teplo
* Komunikácia s poisťovňami pri poisťovaní a aktualizácii existujúcich poistných zmlúv
* Skladové hospodárstvo
* Fakturácie
* Tvorba a vyúčtovanie komisionárskych zmlúv

* 1 týždeň dovolenky nad rámec zákona
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* 13-ty plat
* výplata najneskôr 7 deň v mesiaci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ekonóm, účtovník

Počet rokov praxe

1

* prax vo vedení účtovnej agendy vo verejnej správe min. 1 rok
* samostatnosť, zodpovednosť
* komunikatívnosť
* dobré organizačné podmienky
* skúsenosti s prácou v programe SOFTIP nie sú potrebné, no sú vítané

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov