V Nových Zámkoch sa uvoľnila pracovná pozícia: CNC programátor - práca na TPP/plný úväzok, Stabilná práca.13-ty a 14-ty plat.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky, Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacOd 900 EUR brutto, - 13-ty a 14-ty plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

čítanie technických výkresov, vypočítavanie súradníc nástroja, písanie programu s použitím G a M kódov
spracovanie a čítanie technickej dokumentácie a tvorbu NC programov
zabezpečovanie prenosu programu do CNC stroja
príprava NC programov pre vysekávací, laserový a ohraňovací stroj značky TRUMPF
nastavovanie stroja upnutím obrobku, nástroja

príspevok na dochádzanie
závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0€
doplnkové dôchodkove sporenie
odmeny pri jubileách
príspevok pri narodení dieťa
3-ty a 14-ty plat
kvalitné preškolenie
Pohyblivá pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient sa zaoberá s výrobou nosičov energie z vysokokvalitnej ocele, pevného plastu a umelohmotné nosiče energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

pozornosť, precíznosť
technické myslenie,
NJ alebo AJ mierne pokročilý
Čítanie technickej dokumentácie
inovatívne myslenie

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov