Skladový Operátor v nových moderných skladových priestoroch v Hlohovci

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacod 805eur + mesačný bonus do 131 € + ročná výsledková prémia + príspevok na dopravu + príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť nad rámec zákona
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v sklade ako operátor logistiky
- Manipulačné práce v sklade
- Triedenie výrobkov a materiálu,
- Zásobovanie výrobných liniek
- Premiestňovanie materiálu a ukladanie paliet do regálov
- jednoduché manipulačné práce v sklade

- pridajte sa k nášmu tímu už vyše 490 spokojných zamestnancov
- parkovanie pri areály v logistickom parku
- medzimestská doprava z okolia zabezpečená na všetky zmeny
- čisté, bezpečné a moderné prostredie v Hlohovci
- navýšenie mzdy po roku, následne individuálne podľa spokojnosti

- príspevok na zabezpečené ubytovanie až do výšky 200 € za mesiac

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite životopis.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- skúsenosti s vedením VZV výhodou
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov