Pridať inzerát

Obsluha zariadenia pri spracovaní materiálu - Hlohovec

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 990 EUR/mesiacPriemerná mzda od 900 - 990 €, základ 745 €, po skúšobnej dobe navýšenie +100 € + prémia / osobné ohodnotenie 80 €, príplatky podľa ZP
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zariadení pri spracovaní káblov
- nastavovanie PC - jednoduché parametre
- strojové narážanie kontaktov a číselné označenie

- adekvátne zaškolenie ihneď pri nástupe
- pridelený kolega, ktorý Vám pomôže pri zaučení na pozíciu
- bezproblémové parkovanie pred areálom
- možnosť autobusovej prepravy z blízkeho okolia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

V prípade záujmu stačí prezvoniť tel. číslo uvedené nižšie v popise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť s práce s PC
- schopnosť pracovať podľa inštrukcií a postupov

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov