Vodič VZV / skladník v Devínskej Novej Vsi, mzda 1150€ + príspevok na ubytovanie

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 932 EUR/mesiacZáklad 932€ + príplatky a bonusy = 1150 €
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykládka dielov od dodávateľov
- nakládka prázdnych obalov
- zaskladnenie dielov fyzicky a elektronicky
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
- kategorizácia, označovanie tovaru po prevzatí,
- ukladanie a uskladnenie tovaru
- práca s programom SAP
- práca so skenerom

- nástupný plat s príplatkami: cca 1100 € brutto + 4,50 € gastrolístky
- možnosť postupu do vyššej platovej triedy, možnosť kariérneho rastu
- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
- možnosť vziať si ZÁLOHU

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- práca na 8- hodinové zmeny: 3-zmenná prevádzka
- platný VZV preukaz
- prax so skenerom
- výhodou je práca s PC + práca so skladovým systémom (SAP)
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov