Pridať inzerát

Pracuj s rastlinkami pri Trnave iba na 1 zmenu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 750 EUR/mesiac3,713 €/hod + dochádzkový a výkonnostný bonus, priemer 700 brutto
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduché rozmnožovanie rastlín pomocou nástrojov
- práca v sede za stolom
- vykonávanie pomocných obslužných prác

- jedná sa o kľudnú, jednoduchú a nenáročnú prácu
- nemáte skúsenosti s prácou s rastlinami? Nevadí, počas nástupu Vás bez obáv na všetko zaškolíme
- príjemný kolektív s pravidelnými firemnými akciami (Rodinný deň, Letná párty, Vianočný večierok, Turistika, Kultúrne podujatia)

Zabezpečíme Vám:
- pitný režim a kávu
- pracovný odev
- obed iba za 0,83 €
- každoročné navyšovanie mzdy, dochádzkový a vykonnostný bonus,
- polročné vyhodnotenia a koncoročný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je nadnárodná spoločnosť s 12 ročnou tradíciou na Slovensku. Nájdete u nás stabilitu, dlhodobú pracovnú perspektívu a čisté a príjemné pracovné prostredie. Pracujeme len v jednozmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať iba na 1 zmenu (pondelok - piatok), 7:00 - 15:30, od 6:45 - 15:15
- manuálna zručnosť
- precíznosť
- trpezlivosť

• Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• Prácu v jednozmennej prevádzke (Pondelok-Piatok) od 7.00 do 15.30 alebo od 6.45 do 15.15
• Príjemný kolektív a množstvo zamestnaneckých benefitov

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov