Pridať inzerát

Hľadáme operátorov do výroby na 12 hodinové zmeny

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovenská Ľupča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 713 EUR/mesiacod 713€ Brutto (závisí od počtu rokov praxe)+ individuálny, technologický a ekonomický bonus + príplatky ZP
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov do výroby, ktorí majú záľubu v technickom smere. Pracovná príležitosť v chemickom priemysle na oddelení izolácie a fermentácie. Nie je to pásová výroba.

Vašou náplňou práce bude:
Obsluha strojnotechnologických zariadení.
Príprava roztokov.
Vedenie procesov podľa predpisov.
Kontrola prebiehajúcich procesov.
Hlásenie závad nadriadenému.
Obsluha tlakových zariadení.
Obsluha zdvíhacieho zariadenia.
Obsluha plynového zariadenia.
Vykonávanie drobných údržbárskych prác.
Vypĺňanie výrobných formulárov.
Práca s PC - obsluha strojných zariadení z velína.

Individuálne bonusy
Ekonomické bonusy
Technologické bonusy
Rôzne iné príplatky
Možnosť teplej stravy priamo v jedálni firmy
Zmennosť
Výborná dostupnosť verejnej dopravy
Príspevok DDS od zamestnávateľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je multifunkčná prevádzka pre mikrobiálnu fermentačnú výrobu aminokyselín, moderných potravinových prísad a prírodne identických materiálov s využitím biotechnológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru
Prax v chemickom, potravinárskom, strojárskom priemysle je vítaná
Maximálna zodpovednosť
Technické myslenie
Flexibilita
Vnímavosť
Fyzická zdatnosť
Poskytovanie spätnej väzby
Ochota pracovať 12 hodinové zmeny

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov