Pracuj pre TOP zamestnávateľa kedy chceš a koľko chceš za 5,99/h.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,99 EUR/hod.5,99
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- blokovanie tovaru, príjem / výdaj hotovosti
- výpomoc pri dokladaní tovaru
- po nástupe sa ťa ujme skúsený kolega, ktorý ti všetko ukáže takže to zvládneš bez zbytočných stresov
- ak si komunikatívny a priateľský môžeš to využiť a pri blokovaní tovaru prehodiť so zákazníkom slovko či dve!
- ak máš zmysel pre poriadok môžeš ho využiť pri dokladaní tovaru tak, aby všetko vyzeralo tip top

Prax v obchode je podmienkou, je nutné mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Zmeny si vyberáte podľa Vašich preferencií a možností. Možnosť privyrobenia si popri svojom zamestnaní.

Čo získaš?
- stravné formou finančného príspevku
- flexibilitu (vyber si deň a zmeny kedy chceš pracovať)
- konzultanta ktorý ti vždy s ochotou pomôže a poradí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- máš 18 rokov?
- máš čistý register trestov a potravinársky preukaz? (pomôžeme s vybavením)
- skúsenosť z obchodu?
Ak si odpovedal/a na všetko áno, tak neváhaj a kontaktuj nás :)

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov