Nevadí ti zašpiniť si ruky pri práci ? Ak nie, si tu správne.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,99 EUR/hod.3,99 + príplatok za sťažené prostredie 0,72€/hod. + nočný príplatok 1,67€/hod. + motivačná odmena 135€/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v stoji, ale na niektorých pozíciách si môžete aj sadnúť
- obsluha lisov a zváracích prístrojov - znie to desivo, ale ide o malé súčiastky, ktoré iba vložíte do stroja a stlačením tlačítka spustíte stroj, ktorý zvyšok práce spraví za Vás
- všetko Vás naučíme a po zaučení to zvládne naozaj každý
- dodržiavať základné podmienky čistoty na pracovisku, hlavne okolo seba, aby ste sa aj vy pri práci cítili dobre.
- prispôsobíme sa Vám a pohovor naplánujeme v deň, ktorý Vám bude vyhovovať

- mestská hromadná doprava Vás vysadí takmer pred firmou
- príplatok za sťažené prostredie 0,72€/hod.
- nočný príplatok v sťaženom prostredí 1,67€/hod
- príplatok za sobotu 1,67€/hod
- príplatok za nedeľu 3,34€/hod
- príplatok za nepretržitú prevádzku 33,19€/mesiac)
- príplatok za sviatok 130%
- motivačná odmena 135€/mesiac
- stravovanie priamo vo firme

V prípade záujmu nám zareagujte, alebo zavolajte a postaráme sa o to aby ste nastúpili do práce
Na tento inzerát reagovalo 41 uchádzačov o prácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- je dôležité aby ste si boli vedomí, že sa pracuje na 3 zmeny
- pravidelná dochádzka je podmienka, v prípade ak potrebujete ísť k lekárovi, alebo niečo vybaviť, samozrejme vieme dať voľno
- dodržiavanie BOZP a používanie odovzdaných ochranných pomôcok,
- účasť na školeniach, vďaka ktorým sa môžete aj kariérne posúvať

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov