Posledné dve voľné miesta na pozíciu Nástrojár v kovovýrobe!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kráľová nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac4,27
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava všetkých neštandardných častí vyrábaných nosníkov na základe výkresovej dokumentácie
- Kontrola výkresu, evidencia rozpracovaných a dokončených častí nosníka
- Príprava všetkého potrebného materiálu na strojných zariadeniach / vytáčka, píla, fréza /
- Realizácia všetkých nutných opráv na dokončených nosníkoch Odporové zváranie pri výrobe TJ
- Evidencia a kontrola materiálu, ktorý je potrebný pre výrobu neštandardných častí nosníka
- Premiestnenie hotových neštandardných častí na určené miesto

- Zaučenie do pracovných postupov
- Možnosť prejsť do kmeňového stavu
- Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Práca na plný úväzok
- Príjemná atmosféra rodinného podniku
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Práca na dve zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je spoločnosť,ktorá patrí medzi najpokrokovejšie spoločnosti stavebného priemyslu na svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Obsluha a základná údržba strojných zariadení
- Zváranie CO2
- Znalosť’ výkresovej dokumentácie
- Preukaz na ZM1- výhodou

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov