Pridať inzerát

Špecialista MDX sušiarne

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Boleráz
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 974 EUR/mesiac974€ + mzdové zvýhodnenia za zmennosť a za prácu v riziku (cca 150 EUR pri plnom odpracovanom mesiaci)
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za kvalitu a kvantitu výroby sušeného maltodextrínu
- Vykonáva vzorkovanie procesu podľa rozpisu, údaje zaznamenáva do určených systémov a záznamových listov
- Zodpovedá za vykonávanie zmien v procese v súlade s výsledkami vzorkovania
- Vykonáva obhliadku strojno - technologických zariadení na svojom oddelení
- Prevádza čistenie v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote
- Je zodpovedný za dodržiavanie všetkých predpisov spoločnosti týkajúcich sa bezpečnosti pri práci, bezpečnosti potravín a environmentálnej politiky
- K prácam na jeho linke vydáva patričné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti
- Zastupuje na pridružených linkách v prípade potreby

Práca v prosperujúcej spoločnosti
Benefity v zmysle KZ
Možnosť osobného rastu
Medzinárodné prostredie
Jednorazový náborový bonus 1500€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá výrobou škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- vzdelanie v technickom, chemickom, strojárskom odbore
- technické myslenie
- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti alebo v podobnej potravinárskej výrobe
- chuť sa učiť a zlepšovať
- ochota pracovať v tíme
- zodpovednosť
- oprávnenie na VZV - výhodou
- vyhradené technické zariadenia - výhodou
- tlakové nádoby - výhodou
- ochota pracovať v rizikovom prostredí stupeň 3 a v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov