Pridať inzerát

Zvárač - 2 zmeny - doprava zdarma

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,11 EUR/hod.6,11 EUR/hod. Hlavný pracovný pomer: 5,55 €/hod. zákl.hod.mzda + 0,56 €/hod. 10% tímový bonus + ostatné variabilné zložky (vrátane príplatkov nad rámec Zákonníka práce)
  • Termín nástupu: 15.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a príprava materiálu na zváranie
- zváranie oceľových rúrových profilov
- konečná úprava zvarov, čistenie
- samokontrola, vizuálna kontrola zvarov
- bežná údržba a upratovanie pracoviska
- dodržiavanie pracovných postupov, pracovného poriadku a pracovnej disciplíny

Doprava zo smerov
Hrnčiarska Ves - Poltár- Breznička- Kalinovo- Veľká Ves- Tomášovce- Halič- Mašková- Ľuboreč- Závada- Pôtor- Malý Krtíš.
Lučenec – Veľká nad Ipľom – Trenč – Dolná Strehová – Pôtor – Dolné Strháre – Malý Krtíš
Kováčovce – Čeláre – Bušince – Malé Zlievce – Malé Straciny – Malý Krtíš
Šahy - Slovenské Ďarmoty – Záhorce – Želovce – Sklabiná – Nová Ves – Malý Krtíš
Šahy - Slovenské Ďarmoty – Opatovská Nová Ves – Bátorová – Nenince – Čebovce – Príbelce – Dolné Plachtince – Malý Krtíš

- stravovanie vo firemnej reštaurácii
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- odborné školenia, profesionálny rast
- v prípade potreby zabezpečenie dopravy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný zváračský preukaz ZM-1 (zváranie CO2)

- skúsenosť so zváraním CO2 (nie bodovanie, ale ťahané zvary)
- ovládať pracovné postupy zvárania a čítanie technických výkresov, schopnosť na základe technickej dokumentácie samostatne zvárať zadané konštrukcie - výhodou
- skúsenosť so zváraním malých zvarov a zváraním hrúbok 2 -3 mm - výhodou
- skúsenosti so zváraním predmetov pre interiérové využitie výhodou - pekné zvary - výhodou
- zodpovedný prístup k práci

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov