Pridať inzerát

Jednoduché výrobné a manipulačné práce Trnava

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,92 EUR/hod.1000 € priemerná mesačná mzda ( 771 € základná mzda + mesačný bonus 15 % (100 € - 120€) + príplatky za zmennosť
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie výrobných a manipulačných operácií
- kontrola kvality dielov
- jednoduché činnosti podľa pracovných postupov

Obávate sa náročnosti práce?
Počas prvého týždňa budete mať kompletné zaškolenie a prideleného skúseného kolegu na tréningovej linke, ktorý Vám pomôže pri oboznamovaní sa s pracovnými postupmi.

- pridajte sa k nášmu tímu už vyše 280 spokojných zamestnancov
- parkovanie pri areály v logistickom parku
- medzimestská doprava z okolia zabezpečená na všetky zmeny
- čisté a bezpečné prostredie
- navýšenie mzdy po polroku, následne individuálne podľa spokojnosti

Informácie o výberovom konaní

Potrebujete ďalšie informácie?
Stačí jednoducho vytočiť nižšieuvedené telefóne číslo a náš ochotný konzultant Vám zodpovie všetky ďalšie otázky.

Máte dosť informácií? Stačí pár jednoduchých krokov a pošlite životopis nižšie.

Nemáte životopis? Zavolajte a náš kolega Vám pomôže s vypracovaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manipulačné zručnosti

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov