Pridať inzerát

Všeobecný operátor - montážny pracovník s dopravou

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,94 EUR/mesiac3,94 €/hod + + variabilná zložka (osobné hodnotenie, tímový bonus) + mimoriadne bonusy za prácu v sobotu až do výšky 110€ + príplatky ZP
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v 1-zmennej prevádzke (8-hod.pracovný čas):
- vykonávanie činností podľa pracovných inštrukcií (montáž komponentov, práca s náradím)
- dodržiavanie stanovených technologických postupov
- kontrola strojov – vizuálna kontrola každého kusa
- manipulácia s materiálom
- dodržiavanie pracovných postupov, pracovného poriadku a pracovnej disciplíny

Doprava zo smerov
Lučenec – Halič – Mašková – Ľuboreč – Závada – Pôtor – Malý Krtíš
Lučenec – Veľká nad Ipľom – Trenč – Dolná Strehová – Pôtor – Dolné Strháre – Malý Krtíš
Kováčovce – Čeláre – Bušince – Malé Zlievce – Malé Straciny – Malý Krtíš
Šahy - Slovenské Ďarmoty – Záhorce – Želovce – Sklabiná – Nová Ves – Malý Krtíš
Šahy - Slovenské Ďarmoty – Opatovská Nová Ves – Bátorová – Nenince – Čebovce – Príbelce – Dolné Plachtince – Malý Krtíš

- stravovanie vo firemnej reštaurácii
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- odborné školenia, profesionálny rast
- v prípade potreby zabezpečenie dopravy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť (podmienka)
- skúsenosť s pneumatickým náradím (výhodou)
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita a chuť učiť sa

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov