Pridať inzerát

Otvorenie nového moderného skladu v Senci - picker

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaĺničná cesta 5, 903 01 Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5 EUR/mesiac5 €/hod základná mzda + 0,50 €/hod dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem zásielok, registrácia produktov, balenie objednávok, presun tovaru a rôzne iné.
- práca so smartphone (evidencia a zobrazenie úloh a pokynov "čo robiť" v sklade)
- slúchadlá (možnosť po odpracovaných dňoch nainštalovať spootify) ,
- práca s čítačkou čiarových kódov
- navigácia po sklade pomocou smartphone Android aplikácie

- práca na dohodu o vykonaní práce alebo živnosť (vyššie ohodnotenie)
- dĺžka pracovnej doby flexibilná (po odpracovaní pár týždňov, možnosť dohody)
- príjemná teplota v sklade - konštantná teplota 20 stupňov (čistý (bez prachu a chladu)

- nové moderné super priestory skladov o rozlohe 160m2
- veľká kuchyňa (2x chladnička, 2x mikrovlnná rúra, 1x dvojplatnička na ohrev jedál)
- automat na horúce aj chladené nápoje, automat na bagety, instantné jedlá a snacky (platba v hotovosti aj kartou)
- samostatné pánske a dámske šatne, s elektronickými zámkami s vlastným PIN kódom, hygienické zariadenia, sprchy
- Automatizovaný prístup do skladu cez turniketový systém (kontrola identity, teploty a ruška na tvári)

MODERNÁ ODDYCHOVÁ MIESTNOSŤ:
- PING-PONGový stôl,
- STOLNÝ FUTBAL,
- TV s uhlopriečkou 65 palcov,
- NOVY XBOX SERIES S, 2 ovládače, množstvo predinštalovaných hier

PRESTÁVKY
- za každú hodinu pracovnej zmeny nárok na 4 minúty PLATENEJ prestávky, napr. za 8 hod. prac. zmenu = 32 minút

KARIERNY RAST - možnosť povýšenia na pozície:
1) diaľkový operátor skladu, ktorý asistuje skladníkom pri riešení problémov
2) špecializovaný pracovník na konkrétnu skupinu skladových úloh, ktorý zaúča v predmetných úkonoch nových skladníkov
3) manažér skladu, ktorý dozoruje nad operáciami v sklade
4) krátkodobý, či dlhodobý projektový manažér pri otváraní ďaľších skladov, napríklad aj v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutnosť zaobchádzania a práca so smartphonom
- pre aktívnych mužov i ženy, študentov
- dlhodobo dostupná pracovná príležitosť

- práca iba na 2 zmeny (ranná 6:00 - 14:00 a poobedná 14:00 - 22:00)
- víkendy a sviatky VOĽNÉ

Vyžadované náležitosti pri nástupe:
- pohodlné oblečenie
- pevné topánky
- povinná pracovná výbava

Povinná pracovná výbava:
Možnosť požičať si
- Slúchadlá
- Skener
- Nožík s púzdrom
- Smartfón s OS Android
- Držiak na ruku

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Paulínska 20
917 01 Trnava