Údržbár na TPP - v automobilke vyrábajúcej sedadlá do áut - 12h zmeny víkendy volne!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: TOWN PARK Malacky, Záhorácka, Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 244 EUR/mesiac1244 e + 320e bonus + zákonné príplatky za zmenosť
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a starostlivosť o všetky technické zariadenia
- preventívna údržba a jej evidencia
- mechanické zásahy na zariadeniach v prípade havarijnej údržby
- koordinácia a evidencia náhradných dielov v sklade
- podpora inžinieringu,výroby a kvality
- návrhy zlepšenia údržbárskych postupov a pod.

- dlhodobé a stabilné zamestnanie
- po pol roku možnosť prestupu pod kmeň
- práca na 3 zmeny - víkendy volné
- zabezpečená doprava z viacerých smerov
- zabezpečujeme ubytovanie
- zaujímavé príplatky a bonusy
- Možnosť ZÁLOH
- príspevok na dopravu
- príspevok na DDS
- volné víkendy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilka vyrábajúca sedadlá do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- prax v automotíve na pozícii údržby min. 2 roky
- oprávnenie pre prácu s elektrickými zariadeniami (vyhl.§22)
- manuálna zručnosť - znalosť mechaniky a pneumatiky
- zváračské oprávnenie
- kvalifikácia na vykonávanie pracovných činností vo výškach
- práca na 12 zmeny (DDNNVV - vikendy volné)

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bernolákova 1A
901 01 Malacky