Pridať inzerát

Inžinier kontroly kvality

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Robotnícka 2181/117, Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac850 €/brutto/mes.+ dochádzkový bonus - 100 €, bonus za zručnosť - 30 €
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-          analýza a kontakt ohľadne dodávateľských reklamácií
-          vykonávanie procesných auditov u dodávateľov
-          zabezpečovanie vstupnej kontroly kvality a riadenie nezhodného produktu
-          analýza a kontakt ohľadne zákazníckych reklamácií
-          analýza interných nezhôd u rozpracovaných kusov
-          návrh opatrení na obmedzenie zákazníckych reklamácií
-          vytváranie a zavedenie pracovných inštrukcií pre kvalitu
-          schvaľovanie meracích protokolov pre nové vzorky
-          schvaľovanie nových vzoriek
-          tvorba dokumentov (dokumentácie)
-          spracovanie 8D reportov
-          vykonávanie interných a externých auditov podľa ISO 9001 a ISO 14001
- ďalšie práce nevyhnutné pre činnosť zamestnávateľa podľa pokynov nadriadeného.

- finančný príspevok na stravovanie
- po skúšobnej dobe zvyšovanie platu - 900 €/brutto / mes. (závisí od skúseností)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v technickom odbore
- prax na pozícii kontrola kvality minimálne rok
- jazyková znalosť - AJ stredne pokročilý, slovom aj písmom
- aktívny vodič
- bezúhonnosť, pracovitosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť,vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota ďalšieho vzdelávania sa a rozvoja

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Soblahovská 2050
911 01 Trenčín