Pridať inzerát

Skladník

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stupava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného skladníka do našej Wine Expert rodiny, jednej z najrýchlejšie rastúcich distribučných spoločností s vínom a destilátmi. Pokiaľ máš chuť a energiu pracovať v pohybe, určite nám pošli tvoj životopis.

Náplň práce
- fyzická kontrola, triedenie a zaskladňovanie dodaného tovaru
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
- spolupráca pri nakladaní a vykladaní tovaru
- príprava tovaru podľa objednávok
- packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- práca na VZV (vysokozdvižný vozík)

Pracovný čas:
Pondelok-piatok
7:30-16:00 h
8 h/denne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Distribučná spoločnosť Wine Expert – so slovenským a zahraničným vínom, destilátmi a pivom z celého sveta už od roku 2010. Náš tím tvoria profesionálni certifikovaní someliéri, a preto zastrešujeme široké spektrum služieb pod jednou strechou. Našu ponuku neustále rozširujeme od distribúcie pre retail a Horecu, poradenstva, someliérskych školení a workshopov až po e-shop s portfóliom produktov z celého sveta. Podrobnejšie informácie o našich službách a produktoch nájdete na našej webovej stránke https://wineexpert.sk/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- aktívny a zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť, precíznosť a zmysel pre poriadok

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prešovská 38
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis